Fotografi av Karl Sandels

Fotografi av Karl Sandels
Fotografi av Karl Sandels
Fotografi av Karl Sandels
Fotografi av Karl Sandels

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

KARL SANDELS (1906-1986), Skyfall, 1930, gelatinsilverfotografi, 3/50, Vaktparaden i regn, framställt omkring 1984 i 50 numrerade exemplar, signerat och numrerat av konstnären, detta exemplar med dedikation a tergo daterad 10 februari 1984

Ej examinerat ur ram, inga synliga skador

557909

2018-07-09