Carl Malmsten stolar "Lilla Åland" röda
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, stolar, 5 st, "Lilla Åland", rödbetsade, bredd ca 44, höjd ca 86, djup ca 57 cm
Samtiga stolar har mindre repor och mindre avslag, fläckar kan förekomma, två av fem har en annan betsning vilket syns tydligt på bild
557910
2018-07-09