Carl Malmsten stolar "Lilla Åland" röda

Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar
Carl Malmsten stolar

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, stolar, 5 st, "Lilla Åland", rödbetsade, bredd ca 44, höjd ca 86, djup ca 57 cm

Samtiga stolar har mindre repor och mindre avslag, fläckar kan förekomma, två av fem har en annan betsning vilket syns tydligt på bild

557910

2018-07-09