Oljemålning Axel Kleimer

Oljemålning Axel Kleimer
Oljemålning Axel Kleimer
Oljemålning Axel Kleimer
Oljemålning Axel Kleimer

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL KLEIMER (1881-1945), Landskap med kvarn och vattendrag, signerad a tergo, olja på pannå ca 13x17 cm

Smärre färgbortfall i ett hörn

557912

2018-07-09