Bricka från 1800-talet

Bricka från 1800-talet
Bricka från 1800-talet
Bricka från 1800-talet
Bricka från 1800-talet
Bricka från 1800-talet
Bricka från 1800-talet
Bricka från 1800-talet
Bricka från 1800-talet
Bricka från 1800-talet
Bricka från 1800-talet

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, litograferad plåt, troligen Tyskland, 1800-talets andra hälft, svart och förgylld dekor av stadslandskap, ca 67x50 cm

Smärre slitage, framför allt i kanterna

557913

2018-07-09