Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL JOHAN FORSBERG (1868-1938), Båtar på hav i solnedgång, signerad och daterad XXXII (1932), akvarell ca 48x63 cm
Reva i högra nedre hörnet
557915
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här