Carl Johan Forsberg akvarell

Carl Johan Forsberg akvarell
Carl Johan Forsberg akvarell
Carl Johan Forsberg akvarell
Carl Johan Forsberg akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL JOHAN FORSBERG (1868-1938), Båtar på hav i solnedgång, signerad och daterad XXXII (1932), akvarell ca 48x63 cm

Reva i högra nedre hörnet

557915

2018-07-10