Färglitografi Albin Amelin

Färglitografi Albin Amelin
Färglitografi Albin Amelin

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975), Fors med flyttimmer, signerad, daterad 1957 och numrerad 255/360, färglitografi ca 50x70 cm

Gulnad

557916

2018-07-09