Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
EUGEN KASK (1918-1998), utan titel, signerad E KASK, akvarell på papper, ca 51x71 cm
Ej glasad, möjligen gulnad
557920
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här