Eugen Kask akvarell

Eugen Kask akvarell
Eugen Kask akvarell
Eugen Kask akvarell
Eugen Kask akvarell
Eugen Kask akvarell
Eugen Kask akvarell

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

EUGEN KASK (1918-1998), utan titel, signerad E KASK, akvarell på papper, ca 51x71 cm

Ej glasad, möjligen gulnad

557920

2018-07-10