Färglitografi Nisse Zetterberg

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986), "Bortom skogen skjuter rymd rygg", signerad och daterad 1969, EA-upplaga, med dedikation, färglitografi med bildstorlek ca 36x34 cm

Ej examinerad ur ram

557925

2018-07-10