Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NISSE ZETTERBERG (1910-1986), "Bortom skogen skjuter rymd rygg", signerad och daterad 1969, EA-upplaga, med dedikation, färglitografi med bildstorlek ca 36x34 cm
Ej examinerad ur ram
557925
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här