Skåp Kina 1900-tal

Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-talets andra hälft, bemålat svart, bredd ca 105, djup ca 54, höjd ca 175,5

Bruksslitage

557928

2018-07-16