Karmstolar+stolar möjligen Carl Malmsten

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, STOLAR, 2+2, möjligen Carl Malmsten, 1920-tal, klädsel i tagel, sitthöjd ca 48 cm

Åldersrelaterat slitage, 1 stol med svajig rygg (limmad)

557931

2018-07-16