Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOLAR, STOLAR, 2+2, möjligen Carl Malmsten, 1920-tal, klädsel i tagel, sitthöjd ca 48 cm
Åldersrelaterat slitage, 1 stol med svajig rygg (limmad)
557931
2018-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här