Golvlampor uplight

Golvlampor uplight
Golvlampor uplight
Golvlampor uplight
Golvlampor uplight
Golvlampor uplight
Golvlampor uplight
Golvlampor uplight
Golvlampor uplight

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, samtida, uplight, vit glaskupa på forkromad metall stomme, höjd ca 181 cm

Bruksslitage, märken, fläckar, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

557934

2018-07-09