Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERIK LANGEMARK (1915-1997), Båthamn, signerad och daterad aug 1966, akvarell med täckvitt, ca 48x59 cm
Ej examinerad ur ram
557937
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här