Akvarell av Erik Langemark

Akvarell av Erik Langemark
Akvarell av Erik Langemark
Akvarell av Erik Langemark
Akvarell av Erik Langemark

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERIK LANGEMARK (1915-1997), Båthamn, signerad och daterad aug 1966, akvarell med täckvitt, ca 48x59 cm

Ej examinerad ur ram

557937

2018-07-10