Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRUNO KARLSSON (född 1927), Vy från Skinnarviksberget mot Kungsholmen, signerad och daterad 1989 samt numrerad 338/350, färglitografi med bildstorlek ca 35x50 cm
Ej examinerad ur ram
557938
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här