Färglitografi med Stockholmsmotiv

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO KARLSSON (född 1927), Vy från Skinnarviksberget mot Kungsholmen, signerad och daterad 1989 samt numrerad 338/350, färglitografi med bildstorlek ca 35x50 cm

Ej examinerad ur ram

557938

2018-07-10