Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018), figurkomposition, signerad Ulrica HV, numrerad 100/100, carborundum, färgetsning, bladmått 81x102 cm
557940
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här