Ulrica Hydman-Vallien etsning

Ulrica Hydman-Vallien etsning
Ulrica Hydman-Vallien etsning
Ulrica Hydman-Vallien etsning
Ulrica Hydman-Vallien etsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018), figurkomposition, signerad Ulrica HV, numrerad 100/100, carborundum, färgetsning, bladmått 81x102 cm

557941

2018-07-10