Skänk 1800-tal

Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÄNK, 1800-talets slut, bemålad, dörrluckor med räfflad dekor med bakomvarande inredning av lådor, höjd ca 85, 71,5x46 cm, nyckel medföljer

Senare bemålad

557945

2018-07-10