Ljuskrona 1800-talets slut

Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut
Ljuskrona 1800-talets slut

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets slut, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, 3 ljuskällor, kupor med slipad dekor, höjd 97, diameter 37 cm

Bruksslitage

557952

2018-07-09