Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSKRONA, 1800-talets slut, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, 3 ljuskällor, kupor med slipad dekor, höjd 97, diameter 37 cm
Bruksslitage
557952
2018-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här