Oidentifierad konstnär 1800-tal England
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Landskapsmotiv med kor i solnedgång, olja på duk, auktionsetikett från Jones & W & F.C. Bonham daterad 7 dec 1872, 56x77 cm
Duklagning, smärre repor, färgbortfall samt krackleringar
557953
2018-07-10