Oidentifierad konstnär 1800-tal England

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Landskapsmotiv med kor i solnedgång, olja på duk, auktionsetikett från Jones & W & F.C. Bonham daterad 7 dec 1872, 56x77 cm

Duklagning, smärre repor, färgbortfall samt krackleringar

557953

2018-07-10