Ivan Jordell oljemålning

Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAN JORDELL (1901-1965): Kvinnoporträtt, signerad Jordell, olja på papp, ca 27,5x18,5 cm

557960

2018-07-11