Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
IB KOFOD LARSEN, OPE, soffa, 3-sits, 1960-tal, med skinnklädsel samt ben i teak, sitthöjd ca 42, längd ca 189 cm
Brukslitage
557965
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här