IB KOFOD LARSEN, OPE soffa

IB KOFOD LARSEN, OPE soffa
IB KOFOD LARSEN, OPE soffa
IB KOFOD LARSEN, OPE soffa
IB KOFOD LARSEN, OPE soffa
IB KOFOD LARSEN, OPE soffa
IB KOFOD LARSEN, OPE soffa
IB KOFOD LARSEN, OPE soffa
IB KOFOD LARSEN, OPE soffa
IB KOFOD LARSEN, OPE soffa
IB KOFOD LARSEN, OPE soffa

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IB KOFOD LARSEN, OPE, soffa, 3-sits, 1960-tal, med skinnklädsel samt ben i teak, sitthöjd ca 42, längd ca 189 cm

Brukslitage

557965

2018-07-10