Peter Nyborg

Peter Nyborg
Peter Nyborg
Peter Nyborg
Peter Nyborg

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER NYBORG (Danmark, född 1938): "Blue arran rivers", komposition, signerad a tergo, daterad 2016, alkydfärg på duk, ca 80x59 cm

557983

2018-07-10