Joachim Granit Blandteknik

Joachim Granit Blandteknik
Joachim Granit Blandteknik
Joachim Granit Blandteknik
Joachim Granit Blandteknik

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOACHIM GRANIT (född 1960): blandteknik, signerad och daterad Joakim Granit 1997 a tergo, ca 50x40 cm

ej examinerad ur ram

557988

2018-07-16