Sidobord i metall

Sidobord i metall
Sidobord i metall
Sidobord i metall
Sidobord i metall
Sidobord i metall
Sidobord i metall

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

METALLBORD, patinerad metall, skiva i trä och glas, höjd ca 68 cm, bredd ca 126 cm, djup ca 46 cm

Glasskiva ett nagg, bruksslitage

557991

2018-07-10