Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, stomme i mässing, kupa i blåst glas, höjd ca 54 cm, skärmens diameter ca 50 cm
Åldersrelaterat slitage, ej funktion
557995
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här