Taklampa i mässing

Taklampa i mässing
Taklampa i mässing
Taklampa i mässing
Taklampa i mässing
Taklampa i mässing
Taklampa i mässing

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets mitt, stomme i mässing, kupa i blåst glas, höjd ca 54 cm, skärmens diameter ca 50 cm

Åldersrelaterat slitage, ej funktion

557995

2018-07-10