Spegel med konolbord
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, KONSOLBORD, 1900-talets första hälft, spegeln gustaviansk stil bordet i rokokostil, spegeln bronserad krönet med medaljong, fleuroner samt rosett, understycke med lagerblad, fasettslipat glas, konsolbordet i bronserat trä med marmorskiva, spegelns höjd ca 100 cm, konsolbordets höjd ca 78 cm
Enstaka skador förekommer på spegeln
557997
2018-07-10