Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
URNA, 1800-talets andra hälft, neoklassicistisk med antikt grekiskt inspirerat motiv, glaserat stengods, höjd ca 45 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
En lagad hänkel, slitage
557998
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här