PH5 design Louis Poulsen

PH5 design Louis Poulsen
PH5 design Louis Poulsen
PH5 design Louis Poulsen
PH5 design Louis Poulsen
PH5 design Louis Poulsen
PH5 design Louis Poulsen
PH5 design Louis Poulsen
PH5 design Louis Poulsen

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärm i polykromt lackerad metall, diameter ca 50 cm
Skador: Framstår med smärre färgbortfall, något skev kant, SAV garanterar ej funktionen

Brukssslitage färgbortfall, något skev

557999

2018-07-16