PH5 design Louis Poulsen
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärm i polykromt lackerad metall, diameter ca 50 cm
Skador: Framstår med smärre färgbortfall, något skev kant, SAV garanterar ej funktionen
Brukssslitage färgbortfall, något skev
557999
2018-07-16