Halmstadgruppen
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
HALMSTADGRUPPEN, svit om 6 färglitografier, 1972, bestående av: Sven Jonsson, Axel Olsson, Stellan Mörner, Erik Olson, Esias Thorén, Waldemar Lorentzon, signerade och numrerade 12/350, rammått 65x49 resp. 49x65 cm
Något gulnade och delvis med mindre fläckar
558010
2018-07-10