Halmstadgruppen

Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen
Halmstadgruppen

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

HALMSTADGRUPPEN, svit om 6 färglitografier, 1972, bestående av: Sven Jonsson, Axel Olsson, Stellan Mörner, Erik Olson, Esias Thorén, Waldemar Lorentzon, signerade och numrerade 12/350, rammått 65x49 resp. 49x65 cm

Något gulnade och delvis med mindre fläckar

558010

2018-07-10