Firma Svenskt Tenn bricka

Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka
Firma Svenskt Tenn bricka

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

NILS FOUGSTEDT, troligen, bricka, Firma Svenskt Tenn, Stockhom 1927, tenn, graverad dekor, stämplad med änglamärket, diameter ca 25 cm

Bucklig kant, slitage

558013

2018-07-10