Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
NILS FOUGSTEDT, troligen, bricka, Firma Svenskt Tenn, Stockhom 1927, tenn, graverad dekor, stämplad med änglamärket, diameter ca 25 cm
Bucklig kant, slitage
558013
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här