Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
YNGVE EKSTRÖM, vilstol, Kurva, 1950-tal, Formböjd bok, teakfanerade armstöd, sadelgjord, nackkude i linne, brännstämplade med Ynge Ekströms bomärke, sitthöjd ca 30 cm
558020
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här