Yngve Ekström vilstol Kurva

Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva
Yngve Ekström vilstol Kurva

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, vilstol, Kurva, 1950-tal, Formböjd bok, teakfanerade armstöd, sadelgjord, nackkude i linne, brännstämplade med Ynge Ekströms bomärke, sitthöjd ca 30 cm

558020

2018-07-10