Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALVOR GUNHEIM TORSTENSEN (1909-1977), Hästar på fjället, signerad Gunheim, olja på duk, ca 54 x 65 cm
558021
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här