Halvor Gunheim Torstensen oljemålning

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALVOR GUNHEIM TORSTENSEN (1909-1977), Hästar på fjället, signerad Gunheim, olja på duk, ca 54 x 65 cm

558021

2018-07-10