Golvlampor

Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPOR, 2 dlr, 1 par, 1900-talets första hälft, foten med dekor av människoansikten, textila skärmar, patinerad brons, höjd ca 170 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Ena något lös i dragstången, smärre slitage

558023

2018-07-18