Gnistskydd

Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd
Gnistskydd

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GNISTSKYDD, del av, empirestil, 1800/1900-tal, delvis förgylld brons samt stång i målat järn, höjd ca 23, längd 78 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

558024

2018-07-18