Camillo Innocenti oljemålning

Camillo Innocenti oljemålning
Camillo Innocenti oljemålning
Camillo Innocenti oljemålning
Camillo Innocenti oljemålning
Camillo Innocenti oljemålning
Camillo Innocenti oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

CAMILLO INNOCENTI (Italien 1871-1961): Figurscen, signerad Innocenti, olja på pannå, ca 21x16 cm

558025

2018-07-10