Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
CAMILLO INNOCENTI (Italien 1871-1961): Figurscen, signerad Innocenti, olja på pannå, ca 21x16 cm
558025
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här