Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) efter Boucher: (2) Figurer i landskap, osignerade, olja på pannå, vardera ca 34x34 cm
558026
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här