Figurer i landskap oljemålningar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) efter Boucher: (2) Figurer i landskap, osignerade, olja på pannå, vardera ca 34x34 cm

558026

2018-07-10