H Classens oljemålning

H Classens oljemålning
H Classens oljemålning
H Classens oljemålning
H Classens oljemålning
H Classens oljemålning
H Classens oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

H CLASSENS, marint motiv, 1800-talets slut, signerad, påskrift på baksidan, olja på duk, ca 49x74 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

558027

2018-07-18