Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, sannolikt utfört efter ett original från den italienska renässansen, Maria och Elisabet med Jesusbarnet och Johannes döparen, olja på duk, ca 158x118 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

558029

2018-07-18