Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, sannolikt utfört efter ett original från den italienska renässansen, Maria och Elisabet med Jesusbarnet och Johannes döparen, olja på duk, ca 158x118 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
558029
2018-07-18