Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1940/50-tal, stoppad och med textil klädsel, svängda ben, sitthöjd ca 45, bredd 87 och djup 90 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
558031
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här