Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1940/50-tal, stoppad och med textil klädsel, svängda ben, sitthöjd ca 45, bredd 87 och djup 90 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

558031

2018-07-10