Erik och Ingrid Triller vas sommar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERICH och Ingrid TRILLER, vas, stengods, Tobo 1950-60-tal, gul glasyr, signerad Triller Tobo, höjd 16 cm

558034

2018-07-10