Fotogenlampa av mässing och glas

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FOTOGENLAMPA, omkring 1900, av mässing och glas, höjd inklusive brännrör ca 52 cm

Enstaka små bucklor samt slitage på foten, smuts

558035

2018-07-10