Ulf Johansson skål

Ulf Johansson skål
Ulf Johansson skål
Ulf Johansson skål
Ulf Johansson skål
Ulf Johansson skål
Ulf Johansson skål
Ulf Johansson skål
Ulf Johansson skål

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF JOHANSSON, skålfat, Graal, Sjöhyttan, dekor av blad i rosa och blålila, signerad Sjöhyttan Ulf Johansson, höjd 6,5, diameter 33 cm, obetydliga repor

Obetydliga repor

558036

2018-07-10