Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULF JOHANSSON, skålfat, Graal, Sjöhyttan, dekor av blad i rosa och blålila, signerad Sjöhyttan Ulf Johansson, höjd 6,5, diameter 33 cm, obetydliga repor
Obetydliga repor
558036
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här