Bruno Mathsson Milton-stolar

Bruno Mathsson Milton-stolar
Bruno Mathsson Milton-stolar
Bruno Mathsson Milton-stolar
Bruno Mathsson Milton-stolar
Bruno Mathsson Milton-stolar
Bruno Mathsson Milton-stolar

Såld för:

18 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Milton", (6) karmstolar, 19/2000-tal, Bruno Mathsson International, formgivna 1975, ljus skinnklädsel, stomme i förkromat stålrör, snurrfot, sitthöjd ca 46 cm

Ringa bruksslitage, enstaka fläckar och märken, i övrigt gott skick

558039

2018-07-10