Pernillafåtölj med fotpall

Pernillafåtölj med fotpall
Pernillafåtölj med fotpall
Pernillafåtölj med fotpall
Pernillafåtölj med fotpall
Pernillafåtölj med fotpall
Pernillafåtölj med fotpall
Pernillafåtölj med fotpall
Pernillafåtölj med fotpall
Pernillafåtölj med fotpall
Pernillafåtölj med fotpall
Pernillafåtölj med fotpall
Pernillafåtölj med fotpall

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj med fotpall, Dux, stomme i bok, klädsel i brunt skinn, brännmärkt, sitthöjd ca 38 cm

Brukslitage, smärre ytskador

558041

2018-07-10