Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Rafaels Sixtinska Madonna, otydligt signerad samt daterad 1915,, olja på duk ca 99x68
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
558043
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här