Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Rafaels Sixtinska Madonna, otydligt signerad samt daterad 1915,, olja på duk ca 99x68

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

558043

2018-07-18