Spegel
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, art deco, 1920/30-tal, stomme i trä med konstmassa, del med dekor av blommor och fåglar, försilvrad och bemålad, höjd 72x60 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
Slitage
558049
2018-07-18