Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Såld för:

9 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, art deco, 1920/30-tal, stomme i trä med konstmassa, del med dekor av blommor och fåglar, försilvrad och bemålad, höjd 72x60 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Slitage

558049

2018-07-18