Golvlampa 1930/40-tal

Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal
Golvlampa 1930/40-tal

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1940-tal, trearmad, svartlackerad fot samt mässing, höjd ca 135 cm

Bruksslitage

558052

2018-07-10