Stina Sunesson gouache

Stina Sunesson gouache
Stina Sunesson gouache
Stina Sunesson gouache
Stina Sunesson gouache

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

STINA SUNESSON (1925-1998): "Kopparkrukan", signerad och daterad Stina Sunesson 1963, gouache, ca 56x47 cm

558055

2018-07-10