Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
STINA SUNESSON (1925-1998): "Kopparkrukan", signerad och daterad Stina Sunesson 1963, gouache, ca 56x47 cm
558055
2018-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här