Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, C.G. Hallbergs Guldsmeds AB, Stockholm, 1907, koniskt skaft på kvadratisk fotplatta, monogram E.P, höjd ca 18 cm, totalvikt ca 405 g

Smärre slitage, enstaka små repor

558056

2018-07-11