GAB vas i brons, 1920/30-tal

GAB vas i brons, 1920/30-tal
GAB vas i brons, 1920/30-tal
GAB vas i brons, 1920/30-tal
GAB vas i brons, 1920/30-tal
GAB vas i brons, 1920/30-tal
GAB vas i brons, 1920/30-tal

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VAS, grönpatinerad brons, 1920/30-tal, GAB, modellnr 39, höjd ca 19 cm

smärre repor, buckla på fotring

558062

2018-07-15